Katy Sue PRE-ORDER 3D Die-Cut Decoupage Rose Couture (11-DCDRCO10)





Katy Sue 3D Die-Cut Decoupage Rose Couture (11-DCDRCO10)
Als uw bestelling bovenstaand product bevat dan houden wij uw bestelling 'vast' tot deze compleet is. We verwachten de producten spoedig in ons magazijn te kunnen ontvangen. Uw pre-order is in ieder geval afkomstig van de 1e zending die Nederland bereikt. Een snellere manier is er dus niet. Als u de pre-order plaatst bent u 100% zeker van voorraad. LET OP: pre-order producten kunnen conform onze algemene voorwaarden NIET geannuleerd/geretourneerd worden.
De Rose Couture Die Cut Decoupage & Embellishment Collection is een complete set voor stijlvolle 3D-kaarten en gecoördineerde papierprojecten. De verpakking bevat 10 voorgestanste A4-vellen met vier mode-geïnspireerde decoupage ontwerpen: Lavender Luxe Glamour, Blush & Bloom, Stilettos in Bloom en Scarlet Chic. Elk ontwerp is twee keer opgenomen, zodat er meerdere luxe toppers kunnen worden gemaakt.
Naast de decoupagevellen bevat de set twee vellen met bijpassende embellishments, zoals bloemen, handtassen, cosmetica, vlinders, linten en decoratieve accenten. Alle onderdelen zijn eenvoudig uit te drukken en op te bouwen met foam pads of siliconenlijm voor extra diepte. Een veelzijdige collectie voor verjaardagen, feestelijke gelegenheden en elegante kaartprojecten, mooi te combineren met het cardstock uit de Rose Couture lijn. Gedrukt op hoogwaardig 150 grams papier en gemaakt in het Verenigd Koninkrijk.
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 11-DCDRCO10
- EAN
- 5061039436173















